Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 09.12.18 9:45 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 1 Open / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
3 (?-3)
2
2
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1108Щепетков МаксимСтахняк АнастасіяДніпроГармоніяМартишенко Олена
2218Степанов КонстянтинЗадорожнюк ІринаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
3241Шашков ГлібГоробець ВалеріяЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Bankauskiene Liudmila (Lithuania) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Gachechiladze George (Georgia) 2. (T) Танго
3. (C) Kandelaki Vano (Georgia) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Kavzinadze Nino (Georgia) 4. (Q) Квикстеп
5. (E) Odikadze Rozanna (Israel) 
6. (F) Pastor Martin (Germany) 
7. (G) Sinevich Victor (Turkey) 
8. (H) Tovstashova Natalia (Belarus) 
9. (I) Банковская Светлана (Южноукраинск) 
10. (J) Мартышенко Елена (Днепр) 
11. (K) Плодущев Александр (Днепр) 
12. (L) Полуляхов Сергей (Харьков) 
13. (M) Спинул Игорь (Кропивницкий) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 108Щепетков МаксимСтахняк Анастасія1.01.01.01.04.0
2 218Степанов КонстянтинЗадорожнюк Ірина2.02.02.02.08.0
3 241Шашков ГлібГоробець Валерія3.03.03.03.012.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
108111111113111112--1.0
2183223333312222-7(13)-2.0
2412332222223333-7(14)-3.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
108111121112112110--1.0
2183322122212212-11-2.0
2412233333333333--133.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
108112311113111110--1.0
2183312233312222-8-2.0
2412231322223333-7-3.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
10811321111312218--1.0
2183213322212112-10-2.0
2412321233323333--133.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814