Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 09.12.18 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 2 Open / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
15 (?-15)
10
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1210Гловацький РостиславЧефанова ЮліяДніпроГармоніяГловацкая Светлана
227Буглак АндрійУшенко АнастасіяКиївРеверансКравчук Оксана
3198Чумак МикитаСамчинська МаріяЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Рижикова Ганна
4197Чорній ДмитроЛозінська ВалеріяЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Рижикова Ганна
5205Лаврик БогуславКуриляк Анна-ВікторіяЛьвівБравоВодолазька Поліна
6202Бодько ДмитроКутиркіна ВалеріяКиївРеверансКравчук Оксана
1/2 Final
7230Нікітьонок AндрійДячук КатеринаКиївStardustГрицак Сергiй
819Задирака ОлександрЧервінська-Івашура ОленаКиївЮрісСенченко Тетяна
9307Красношлик ОлександрЛукінова ТетянаДніпроАстраКрасношлик Олександр
10200Балашов МикитаКазарян МаргаритаКиївРеверансКравчук Оксана
11181Каплун ВладиславТкаченко КсеніяДніпроГармоніяГловацька Світлана
12195Близнюк ІлляРуденко СтефаніяКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
1/4 Final
13293Портянов ДанилоНікітіна НадіяДніпроАстраКрасношлик Олександр
14203Арсентьєв МикитаЧаркіна ОлександраМаріупольФеєрія ДансШашков Назар
15209Geladze VakhtangMegrelisvili ElizabethGeorgia  
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Gachechiladze George (Georgia) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Kavzinadze Nino (Georgia) 2. (T) Танго
3. (C) Mayes Danise (England) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Odikadze Rozanna (Israel) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Parakhina Evgenia (Nederland) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Pastor Martin (Germany) 
7. (G) Santin Paolo (Italy) 
8. (H) Sinevich Victor (Turkey) 
9. (I) Tovstashova Natalia (Belarus) 
10. (J) Бабий Андрей (Днепр) 
11. (K) Мышко Александра (Ужгород) 
12. (L) Самчинская Людмила (Южноукраинск) 
13. (M) Сенченко Юрий (Киев) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWF Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1- 2 210Гловацький РостиславЧефанова Юліяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 65
1- 2 197Чорній ДмитроЛозінська Валеріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 65
3- 4 27Буглак АндрійУшенко Анастасіяxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 64
3- 4 202Бодько ДмитроКутиркіна Валеріяxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 64
5 205Лаврик БогуславКуриляк Анна-Вікторіяxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 63
6 307Красношлик ОлександрЛукінова Тетянаxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx 62
7 198Чумак МикитаСамчинська Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxx 61
8 19Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx..x.xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 57
9 200Балашов МикитаКазарян Маргарита.xxxxxxx.xxxxxxx.x.xxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xx. 56
10 181Каплун ВладиславТкаченко Ксеніяx.xxxxxxxx.xxxxx.xxxxxx..xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx..xxxx.xxx.xxxx 55
11 230Нікітьонок AндрійДячук Катеринаxxxx.xxxxx.xx..xxxx..xx.x..xxxxxx.xx.x..xxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxx.xx 49
12 195Близнюк ІлляРуденко Стефаніяxxx.xxx.x.xxxx.x.xx...xxxxxxxxxx.xx.xxxx.x.xx.x..xxx.xx.xxxxx.xxx 47
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
13 293Портянов ДанилоНікітіна Надіяx..xxx....x...x.x..xxxxx.x.x....xxxxx.x.x.....x.x..x.x....xx.x..x 29
14 203Арсентьєв МикитаЧаркіна Олександра.....x.xxxxx....x.xxx.xxx.x....xx..x...xx....x.xxxx.....x...xxx.. 28
15 209Geladze VakhtangMegrelisvili Elizabethxx.x.........xx.x.x.......xx.x.........x..x.........xx.x......... 15

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWF Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 27Буглак АндрійУшенко Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxx 63
2- 3 210Гловацький РостиславЧефанова Юліяx.xxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx...xx.xxxxxxxxx.xxxxx.xx.xxx.x.xxxxx 53
2- 3 198Чумак МикитаСамчинська Маріяxxxxxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxx.xx.xxxx..xx..xxxxxx 53
4 197Чорній ДмитроЛозінська Валеріяxx.x.x..xx.xxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxx.xxx.xxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxx 52
5 202Бодько ДмитроКутиркіна Валеріяxxx.xxxxx.x..x.x.xxxxx.xx.xxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxx.x...xx.xxxxx.x.. 47
6 205Лаврик БогуславКуриляк Анна-Вікторія.xxxxxxx.xx.xxxxx.xxx.xx.xx.x.xxxxx.x.xx.xxxxxx....xx.xxxxxx....x 45
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 230Нікітьонок AндрійДячук Катерина..x...x..x....xx..x...x.....xx.xx......x.x..xx..x.x...xx.xx..x.x. 23
8 19Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена...xxx..x...x...xx.......x.x..x.......x....x.....x.x.x..xx.xx..xx 21
9 307Красношлик ОлександрЛукінова Тетянаx.........xx..x....x...xx..........x....x......xxxx.xx........x.. 16
10 200Балашов МикитаКазарян Маргарита.x....x..............x............x.......x..........x.......x... 7
11 181Каплун ВладиславТкаченко Ксенія.......x...................x.x.....x............x....x........... 6
12 195Близнюк ІлляРуденко Стефанія...........x.........................x............x.x............ 4

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Gachechiladze George (Georgia) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Kavzinadze Nino (Georgia) 2. (T) Танго
3. (C) Mayes Danise (England) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Odikadze Rozanna (Israel) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Parakhina Evgenia (Nederland) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Pastor Martin (Germany) 
7. (G) Santin Paolo (Italy) 
8. (H) Sinevich Victor (Turkey) 
9. (I) Tovstashova Natalia (Belarus) 
10. (J) Бабий Андрей (Днепр) 
11. (K) Мышко Александра (Ужгород) 
12. (L) Банковская Светлана (Южноукраинск) 
13. (M) Сенченко Юрий (Киев) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWFQВсього
1 210Гловацький РостиславЧефанова Юлія1.01.01.01.01.05.0
2 27Буглак АндрійУшенко Анастасія2.02.02.02.02.010.0
3 198Чумак МикитаСамчинська Марія3.04.05.03.03.018.0
4 197Чорній ДмитроЛозінська Валерія5.03.03.04.04.019.0
5 205Лаврик БогуславКуриляк Анна-Вікторія4.05.06.06.05.026.0
6 202Бодько ДмитроКутиркіна Валерія6.06.04.05.06.027.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
210111116111112210-----1.0
273223312232211-9----2.0
1982462246444434---11--3.0
2054654423365363---8--4.0
1976335554623645----10-5.0
2025546635556556----9-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
21012216611111227-----1.0
274112212222211-12----2.0
1976344154633534---9(29)--3.0
1982463346454345---9(31)--4.0
2053655423366463---7--5.0
2025536535545656----10-6.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
21022211611111227-----1.0
273112213222211-11----2.0
1976444644453653---8--3.0
2024335535644546---7--4.0
1981563356535335----11-5.0
2055656422366464----8-6.0

 

Танок: /F / Фокстрот

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
210111116111111211-----1.0
275322212222421-10----2.0
1982463354435235---9--3.0
1976245645353644---7--4.0
2024536436544556----10-5.0
2053654523666363----8-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
210111115111113210-----1.0
276322212222211-11----2.0
1983463365435444---9--3.0
1974235444663625---8--4.0
2052556523546363----10-5.0
2025644636354556----9-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814