01.12.2018 - JUNIOR 1 Н - 4-Dance
Ranking report

Rank Couple
Country
No R Waltz
Cha Cha
SW
CC
Quickstep
Jive
QS
JV
Total
BJonas Baltaragis PОксана Балашова SКатерина Гаврилюк YВіта Дмитришин AFВсеволод Князь ALЮрій Крижановський ARСтаніслав Любчак ASДмитро Мавдрик AUОлег Маслій BJАрарат Товмасян BMЛюбомир Філінський BPТарас Черепаня BVОлег Ривак Su BJonas Baltaragis PОксана Балашова SКатерина Гаврилюк YВіта Дмитришин AFВсеволод Князь ALЮрій Крижановський ARСтаніслав Любчак ASДмитро Мавдрик AUОлег Маслій BJАрарат Товмасян BMЛюбомир Філінський BPТарас Черепаня BVОлег Ривак Su
1. Єгор Петренко / Вероніка Колосовська
Фрістайл, Миколаїв
437 F
 
2
 
1
 
5
3
x
-
x
x
1
1
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
2
2
x
x
x
x
1
1
-
x
x
x
2
2
x
x
x
x
3
2
x
x
x
x
1
2
x
x
x
x
5
3
-
-
x
x
1
2
-
x
x
x
2
2
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
1,0
1,0
10
11
13
13
1
4
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
2
2
x
x
x
x
2
2
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
2
2
x
x
x
x
4
2
x
x
x
x
2
2
-
x
x
x
4
2
x
-
x
x
4
3
x
x
x
x
2
2
x
x
x
x
1
2
x
x
x
x
1
2
x
-
x
x
1,0
1,0
12
11
13
13
4.0
 
22
22
26
26
2. Дмитро Гінда / Єлизавета Тхорик
Фрістайл, Миколаїв
438 F
 
2
 
1
 
3
2
x
x
x
x
2
2
x
-
x
x
3
2
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
3
2
-
-
x
x
1
1
x
x
x
x
4
3
x
x
x
x
2
1
x
x
x
x
3
2
x
x
x
x
6
5
-
-
x
x
4
3
-
x
x
x
3
2
x
x
x
x
3
3
x
x
x
x
2,0
2,0
10
10
13
13
2
3
x
x
x
x
2
2
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
3
4
x
-
x
x
1
1
x
x
x
x
3
3
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
3
3
-
x
x
x
2
4
x
-
x
x
3
4
x
x
x
x
2
1
x
x
x
x
2
3
x
-
x
x
2,0
2,0
12
10
13
13
8.0
 
22
20
26
26
3. Віталій Лукачек / Анастасія Возна
Фоловей, Новий Розділ
243 F
 
2
 
1
 
1
4
x
x
x
x
3
5
x
-
x
x
4
5
x
x
x
x
6
4
-
x
x
x
4
5
x
x
x
x
4
3
x
x
x
x
6
6
x
x
x
x
5
4
-
-
x
x
4
6
x
x
-
x
3
1
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
5
4
-
x
x
x
4
5
x
x
x
x
4,0
5,0
10
11
12
13
3
1
x
x
x
x
4
4
x
x
x
x
5
5
x
-
x
x
4
4
x
x
x
x
6
3
-
x
x
x
3
4
x
x
x
x
6
5
x
x
x
x
6
3
x
x
x
x
5
5
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
1
1
x
x
x
x
4
4
x
x
x
x
3
1
x
x
x
x
4,0
3,0
12
12
13
13
16.0
 
22
23
25
26
4. Віктор Бабій / Соломія Іваніцька
Студія АКОРД, Жидачів
266 F
 
2
 
1
 
4
6
-
-
x
x
5
6
-
x
x
x
2
6
x
-
x
x
4
5
x
-
x
x
2
4
x
-
x
x
3
4
x
-
x
-
2
5
x
-
x
x
6
6
x
-
x
-
1
4
x
x
x
x
2
4
x
-
x
x
6
6
-
-
x
-
6
6
x
-
x
-
2
6
x
-
x
x
3,0
6,0
10
2
13
9
4
6
-
x
x
x
3
6
x
-
x
x
3
4
x
x
x
x
5
3
x
x
x
x
2
5
x
-
x
x
4
3
x
x
-
x
2
4
-
x
-
x
4
6
x
-
x
x
1
4
x
x
x
x
3
5
x
-
x
x
6
3
-
x
x
x
5
5
x
-
x
x
4
6
x
-
x
x
3,0
5,0
10
7
11
13
17.0
 
20
9
24
22
5. Денис Керман / Юлія Скварок
Талісман, Львів
80 F
 
2
 
1
 
6
5
-
-
x
x
6
3
-
x
x
x
5
4
-
x
-
-
3
3
x
-
x
x
5
3
x
x
x
x
6
5
-
x
x
x
1
1
x
x
x
x
3
5
x
-
x
x
2
1
x
x
x
x
5
6
-
-
x
x
3
4
x
x
x
x
2
5
x
x
x
x
5
4
-
-
x
x
5,0
3,0
7
8
12
12
6
5
-
-
x
x
5
3
x
x
x
x
4
6
-
x
-
-
3
5
x
-
x
x
4
2
-
x
x
x
5
5
-
-
-
x
1
1
x
x
x
x
5
5
x
-
x
x
2
1
x
x
x
x
6
2
x
x
x
x
4
5
x
-
x
x
3
6
x
x
x
x
5
4
-
x
x
x
5,0
4,0
8
8
11
12
17.0
 
15
16
23
24
6. Олександр Гакман / Вікторія Черновська
Сучасник, Чернівці
321 F
 
2
 
1
 
2
1
x
x
x
x
4
4
-
x
x
x
6
3
x
x
x
x
5
6
-
-
-
x
6
6
-
x
x
x
5
6
-
-
x
x
5
4
-
-
x
x
4
3
-
x
x
x
6
5
-
-
x
x
4
3
-
x
x
x
5
5
x
x
x
x
4
3
x
x
x
x
6
2
x
x
x
x
6,0
4,0
5
9
12
13
5
2
x
x
-
x
6
5
-
x
x
x
6
3
-
-
x
x
6
6
x
-
x
x
5
6
-
x
x
x
6
6
-
-
x
x
5
6
x
x
x
x
3
4
-
x
x
x
6
6
x
x
x
x
5
6
-
x
-
x
5
6
x
-
x
x
6
3
-
x
x
x
6
5
-
x
x
x
6,0
6,0
5
9
11
13
22.0
 
10
18
23
26
7. Назар Цабак / Марія-Уляна Шпак
Фокстрот, Львів
207 2
 
1
 
-
-
x
x
x
x
x
x
-
-
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
-
-
x
-
x
x
x
x
x
x
x
x
-
-
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
-
-
x
-
8
8
13
11
-
-
x
x
-
x
x
x
-
-
x
-
-
x
x
x
x
x
x
x
-
-
x
x
x
-
x
x
x
x
x
x
-
-
x
x
-
x
x
x
-
-
x
x
x
x
x
x
-
x
x
x
4
7
13
12
12
15
26
23
8. Роман Богаченко / Дарина Нечипорук
Естет, Львів
38 2
 
1
 
-
x
x
x
x
-
x
x
-
x
x
-
-
x
x
x
x
x
x
x
x
-
-
x
-
-
-
x
x
-
x
-
-
-
x
x
x
x
x
x
-
-
-
x
-
-
x
x
-
-
x
x
5
5
10
11
x
-
x
x
-
-
x
-
-
x
x
x
-
-
x
x
x
-
x
x
x
-
x
x
-
-
-
x
-
-
x
-
x
-
-
x
-
-
x
x
-
x
x
x
-
-
x
x
x
x
x
-
5
3
11
10
10
8
21
21
9. Роман Вдовіченко / Поліна Грінчук
Еліт Данс, Одеса
443 2
 
1
 
x
x
x
x
x
-
x
x
-
-
-
x
-
x
x
-
-
-
-
x
-
x
x
x
-
x
-
x
-
x
x
x
-
x
-
-
-
-
-
-
x
-
x
x
-
-
x
x
-
x
x
x
3
7
8
10
-
x
x
x
-
-
x
x
-
-
-
x
-
x
x
x
-
-
x
x
-
x
x
x
-
-
x
-
-
-
x
x
-
-
x
x
-
-
x
-
x
x
x
x
-
-
x
x
x
x
x
x
2
5
12
11
5
12
20
21
10. Нікіта Долгов / Олеся Кобиляцька
ТАН-ГО, Одеса
315 2
 
1
 
-
x
x
x
-
x
-
x
-
-
x
x
-
-
x
-
-
-
x
x
-
x
x
x
-
-
x
-
-
-
x
x
x
x
-
x
x
x
x
x
-
-
x
x
-
-
-
x
-
-
-
x
2
5
9
11
x
-
x
x
x
-
x
x
x
-
x
x
-
-
-
-
-
x
-
x
-
-
x
x
-
-
x
x
-
x
-
x
-
x
-
x
x
x
x
x
-
-
-
x
-
-
-
x
-
-
-
x
4
4
6
12
6
9
15
23
11. Юрій Ізьо / Юлія Ніклевич
Фокстрот, Львів
173 2
 
1
 
x
-
x
-
-
-
x
-
x
-
x
x
-
-
x
x
x
-
x
-
x
-
x
x
-
-
x
-
-
-
-
x
x
-
x
-
-
-
x
x
-
-
x
-
-
-
x
-
x
x
x
x
6
1
12
6
-
-
x
x
-
-
x
-
x
x
x
x
-
-
x
-
x
-
x
-
x
x
x
-
-
-
x
-
-
-
-
x
-
-
x
-
-
-
x
x
-
-
x
-
-
-
-
-
-
-
x
x
3
2
11
5
9
3
23
11
12. Олександр Собко / Світлана Чорнолюк
Сучасник, Чернівці
319 2
 
1
 
-
-
-
x
-
-
x
x
-
-
x
x
x
-
x
x
-
-
x
-
-
-
x
x
-
-
x
x
-
x
-
x
-
-
x
x
x
-
x
x
-
-
x
x
-
-
x
-
-
-
-
x
2
1
10
11
-
-
-
x
-
-
x
-
-
-
x
x
-
-
x
x
-
-
x
-
-
-
x
-
-
-
x
x
x
-
x
x
-
-
x
-
-
-
-
x
-
-
-
-
-
-
x
-
-
-
-
x
1
0
9
7
3
1
19
18
13. Павло Лозинський / Діана Якимович
Лідер, Львів
296 1
 
-
x
-
x
-
x
x
x
-
x
-
x
x
x
x
x
x
x
-
-
-
x
-
x
x
-
5
11
x
-
-
x
x
-
x
x
-
x
x
x
x
x
x
-
x
x
x
-
-
x
x
-
x
-
10
7
15
18
14. Ян Тризна / Катерина Корун
Еліт Данс, Одеса
441 1
 
-
-
x
-
x
x
-
x
x
x
-
x
-
-
x
x
x
-
x
-
x
x
x
x
-
-
8
7
x
-
-
x
-
x
-
x
x
x
x
x
x
x
x
x
-
x
-
x
x
x
-
x
-
-
6
11
14
18
15. Костянтин Дубас / Олеся-Іванна Дубас
Лідер, Львів
295 1
 
x
-
-
-
x
-
-
-
-
-
x
-
x
x
-
-
x
x
-
x
-
-
-
x
x
x
6
5
-
-
-
x
x
x
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
x
-
x
-
x
-
x
x
x
x
6
4
12
9

Список згенерованоTopTurnier for Windows V8.7.