Спортсмени / Морозова Єлизавета

MIN: 10124630
Прізвище: Морозова
Ім'я: Єлизавета
Surname: Morozova
Name: Yelyzaveta
Стать: жіноча
Вікова група: Молодь
AUDSF Book: 3947
Статус: Актив
Ліцензія: AUDSF 2021

Мельник Максим - Морозова ЄлизаветаДо 21ST - A, LA - AActive
Гелетей Семен - Морозова ЄлизаветаМолодьST - B, LA - AArchive until 31/08/2020

standard


B   15/06/202110 / 20 pts

C   12/09/201817 / 16 pts

Н   12/09/20180 / 16 pts

latin


A   20/07/20210 / 24 pts

B   18/06/201921 / 20 pts

C   12/09/201821 / 16 pts

Н   12/09/20180 / 16 pts

standard


B   15/06/202110 / 20 pts

C   12/09/201817 / 16 pts

Н   12/09/20180 / 16 pts

latin


A   20/07/20210 / 24 pts

B   18/06/201921 / 20 pts

C   12/09/201821 / 16 pts

Н   12/09/20180 / 16 pts

Місце Дата Категорія Програма Rank Турнір
3. 20/06/2021 До 21 року Чемпіонат України La 495 Чемпіонат України
2. 19/06/2021 До 21 року Чемпіонат України 10 dance 252 Чемпіонат України
4. 18/06/2021 До 21 року Чемпіонат України St 441 Чемпіонат України
1. 15/05/2021 До 21 року La 350 Данс-Арт 2021. Кубок України Юніори 2 10 танців
1. 15/05/2021 До 21 року St 465 Данс-Арт 2021. Кубок України Юніори 2 10 танців
6. 08/05/2021 Adult EUC Open St 165 East Ukrainian Cup 2021 Кубок України До 21 10т, Ювенали 1 10т, Ювенали 2 10т.
3. 08/05/2021 Adult EUC Open La 368 East Ukrainian Cup 2021 Кубок України До 21 10т, Ювенали 1 10т, Ювенали 2 10т.
2. 09/05/2021 National Ukrainian Cup Under 21 10 dance 438 East Ukrainian Cup 2021 Кубок України До 21 10т, Ювенали 1 10т, Ювенали 2 10т.
10/04/2021 Молодь+Дорослі La Квітневий Вальс 2021
10/04/2021 Молодь+Дорослі St Квітневий Вальс 2021
2. 07/03/2021 Дорослі Кубок України 10 dance 430 Кубок Грації, Кубок України Юніори 1 10т, Дорослі 10т
3. 14/02/2021 До 21 року La 456 Кубок України
4. 13/02/2021 До 21 року St 467 Кубок України
25/12/2020 ВЧМХ Молодь St KHARKIV TROPHY-2020 (Відкритий Чемпіонат міста Харкова)
25/12/2020 ВЧМХ Молодь La KHARKIV TROPHY-2020 (Відкритий Чемпіонат міста Харкова)
2. 13/12/2020 Молодь+Дорослі St 274 Dance History 2020
1. 13/12/2020 Молодь+Дорослі La 318 Dance History 2020
24/10/2020 Youth La West Ukrainian Open 2020 (Перенесено, дата уточняється)
24/10/2020 Youth St West Ukrainian Open 2020 (Перенесено, дата уточняється)
04/10/2020 Молодь Чемпіонат України St Чемпіонат України
7. 02/10/2020 Молодь Чемпіонат України La 425 Чемпіонат України
3. 03/10/2020 Молодь Чемпіонат України 10 dance 460 Чемпіонат України
3. 27/09/2020 Відкритий Чемпіонат Києва Youth La 236 Golden Gate 2020
1. 26/09/2020 Відкритий Чемпіонат Києва Youth 10 dance 262 Golden Gate 2020
1. 20/09/2020 Молодь La 203 Лазурний Берег 2020
1. 20/09/2020 Молодь St 162 Лазурний Берег 2020
09/05/2020 Youth KCOC St East Ukrainian Cup-2020. Кубок України Дорослі 10т
09/05/2020 Youth KCOC La East Ukrainian Cup-2020. Кубок України Дорослі 10т
09/05/2020 National Ukrainian Championships Youth St Чемпіонат України Молодь Стандарт, Латина
09/05/2020 National Ukrainian Championships Youth La Чемпіонат України Молодь Стандарт, Латина
5. 02/02/2020 Молодь+Дорослі Rising Stars La 433 Кубок України 2020. Стандарт, Латина
21. 01/02/2020 Молодь St 235 Кубок України 2020. Стандарт, Латина
18. 02/02/2020 Молодь La 260 Кубок України 2020. Стандарт, Латина
13. 01/02/2020 Молодь+Дорослі Rising Stars St 331 Кубок України 2020. Стандарт, Латина
7. 21/12/2019 ВКО Молодь St 141 Миколаїв бал
4. 21/12/2019 ВКО Молодь La 174 Миколаїв бал
4. 21/12/2019 ВКО Юніори 2 St 140 Миколаїв бал
1. 21/12/2019 ВКО Юніори 2 La 208 Миколаїв бал
14. 24/11/2019 WDSF Open Junior 2 St 135 Титули України / Lviv Open Cup
9. 23/11/2019 WDSF Open Junior 2 La 193 Титули України / Lviv Open Cup
10. 24/11/2019 WDSF Youth St 169 Титули України / Lviv Open Cup
24/11/2019 Junior 2 Rising Stars St Титули України / Lviv Open Cup
18. 23/11/2019 WDSF Youth La 68 Титули України / Lviv Open Cup
09/11/2019 Юніори 2 Rising Stars St Київський бал
8. 09/11/2019 Юніори 2 St 105 Київський бал
09/11/2019 Молодь St Київський бал
6. 09/11/2019 Юніори 2 La 78 Київський бал
2. 09/11/2019 Молодь La 122 Київський бал
09/11/2019 Юніори 2 Rising Stars La Київський бал
02/11/2019 Junior 2 Rising Star La Dnipro Cup
10. 03/11/2019 Junior 2 St 27 Dnipro Cup
16. 03/11/2019 WDSF Youth Open St 24 Dnipro Cup
11. 03/11/2019 Junior 2 La 81 Dnipro Cup
18. 03/11/2019 WDSF Youth Open La 40 Dnipro Cup
02/11/2019 Junior 2 Rising Star St Dnipro Cup
03/11/2019 Youth La Dnipro Cup
02/11/2019 Юніори 2 St Кубок Древлянського краю
02/11/2019 Юніори 2 La Кубок Древлянського краю
20/10/2019 Junior 1+2 Rising Star St Ukrainian Open Championship
20/10/2019 WDSF Youth Open La Ukrainian Open Championship
20. 19/10/2019 WDSF Open Junior 2 La 131 Ukrainian Open Championship
25. 20/10/2019 WDSF Open Junior 2 St 124 Ukrainian Open Championship
12/10/2019 Юніори 2 La Зоряна осінь
12/10/2019 Юніори 2 St Зоряна осінь
12/10/2019 Юніори 2 Rising Stars La Зоряна осінь
12/10/2019 Юніори 2 Rising Stars St Зоряна осінь
12/10/2019 Молодь 10 dance Гран-Прі Сумщини
2. 12/10/2019 Юніори 2 La 98 Гран-Прі Сумщини
3. 12/10/2019 Юніори 2 St 83 Гран-Прі Сумщини
2. 12/10/2019 Юніори 2 10 dance 57 Гран-Прі Сумщини
16/06/2019 Юніори 2 Чемпіонат України St Чемпіонат України
16. 15/06/2019 Юніори 2 Чемпіонат України 10 dance 101 Чемпіонат України
3. 16/06/2019 Юніори 2 Rising Stars St 328 Чемпіонат України
16. 14/06/2019 Юніори 2 Чемпіонат України La 215 Чемпіонат України
1. 08/06/2019 Юніори 2 Rising Stars La 186 Перлина Одеси
3. 08/06/2019 Юніори 2 Rising Stars St 137 Перлина Одеси
6. 08/06/2019 Юніори 2 La 129 Перлина Одеси
7. 08/06/2019 Юніори 2 St 69 Перлина Одеси
18/05/2019 Юніори 2 Rising Stars St Ритми Полісся
6. 19/05/2019 ВЧО Юніори 2 La 78 Ритми Полісся
7. 19/05/2019 ВЧО Юніори 2 St 84 Ритми Полісся
2. 19/05/2019 Юніори 2 Rising Stars La 82 Ритми Полісся
2. 12/05/2019 Юніори 2 Rising Stars La 162 Данс-Арт
2. 12/05/2019 Юніори 2 Rising Stars St 161 Данс-Арт
2. 12/05/2019 Юніори 2 La 144 Данс-Арт
5. 12/05/2019 Юніори 2 St 62 Данс-Арт
7. 20/04/2019 Юніори 2 Чемпіонат області St 51 Кубок Южно-Української АЕС
3. 20/04/2019 Юніори 2 Rising Stars La 145 Кубок Южно-Української АЕС
3. 20/04/2019 Юніори 2 Чемпіонат області La 163 Кубок Южно-Української АЕС
5. 20/04/2019 Юніори 2 Rising Stars St 97 Кубок Южно-Української АЕС
2. 14/04/2019 Чемпіонат області Юніори 2 La 169 Vivat (Відкритий чемпіонат Київської області)
5. 14/04/2019 Чемпіонат області Юніори 2 St 114 Vivat (Відкритий чемпіонат Київської області)
14/04/2019 Чемпіонат області Молодь La Vivat (Відкритий чемпіонат Київської області)
13/04/2019 Юніори 2 La Квітневий вальс
13/04/2019 Юніори 2 St Квітневий вальс
13/04/2019 Молодь La Квітневий вальс
13/04/2019 Молодь St Квітневий вальс
3. 30/03/2019 Юніори 2 La 126 ВІдкритий чемпіонат Чернігівської області
30/03/2019 Молодь La ВІдкритий чемпіонат Чернігівської області
4. 30/03/2019 Юніори 2 St 72 ВІдкритий чемпіонат Чернігівської області
2. 30/03/2019 Юніори 2 Rising Stars La 121 ВІдкритий чемпіонат Чернігівської області
1. 30/03/2019 Юніори 2 Rising Stars St 55 ВІдкритий чемпіонат Чернігівської області
9. 23/03/2019 Відкритий чемпіонат Києва Junior 2 10 dance 54 Golden Gate
24/03/2019 Junior 2 Rising Stars La Golden Gate
24/03/2019 Junior 2 Rising Stars St Golden Gate
15. 24/03/2019 Відкритий чемпіонат Києва Junior 2 La 51 Golden Gate
09/03/2019 WDSF Junior 2 La Kyiv Open Championship
08/03/2019 KOC Junior 2 10 dance Kyiv Open Championship
10/03/2019 WDSF Junior 2 St Kyiv Open Championship
09/03/2019 Junior 2 Rising Stars La Kyiv Open Championship
10/03/2019 Junior 2 Rising Stars St Kyiv Open Championship
4. 02/03/2019 Молодь La 197 Crystal Cup
4. 02/03/2019 Юніори 2 La 150 Crystal Cup
5. 02/03/2019 Юніори 2 St 129 Crystal Cup
8. 26/01/2019 Юніори 2 La 297 Кубок України
27/01/2019 Юніори 2 St Кубок України
5. 27/01/2019 Юніори 2 Rising Stars La 334 Кубок України
13. 27/01/2019 Юніори 2 Rising Stars St 170 Кубок України
9. 02/12/2018 Junior 2 La 120 Lviv Winter Cup
9. 02/12/2018 Junior 2 Rising Stars La 164 Lviv Winter Cup
25/11/2018 Відкритий чемпіонат Харкова Юніори 2 St Kharkiv Trophy-2018. Відкритий чемпіонат міста Харкова
25/11/2018 Юніори 2 Rising Stars La Kharkiv Trophy-2018. Відкритий чемпіонат міста Харкова
25/11/2018 Юніори 2 Rising Stars St Kharkiv Trophy-2018. Відкритий чемпіонат міста Харкова
25/11/2018 Відкритий чемпіонат Харкова Юніори 2 La Kharkiv Trophy-2018. Відкритий чемпіонат міста Харкова
7. 24/11/2018 Юніори 2 B St 59 Golden Dance Cup
1. 24/11/2018 Молодь La 80 Golden Dance Cup
3. 24/11/2018 Юніори 2 La 163 Golden Dance Cup
1. 24/11/2018 Юніори 2 B La 169 Golden Dance Cup
3. 10/11/2018 Юніори 2 Rising Stars La 159 Київський бал
11. 10/11/2018 Юніори 2 Rising Stars St 80 Київський бал
5. 10/11/2018 Юніори 2 La 103 Київський бал
8. 10/11/2018 Юніори 2 St 92 Київський бал
2. 21/10/2018 Юніори 2 B La 141 Ukrainian Open Championships, Kyiv City State Administration (КМДА)
21/10/2018 WDSF Junior 2 La Ukrainian Open Championships, Convention and exhibition center «PARKOVY»
10. 21/10/2018 Юніори 2 B St 37 Ukrainian Open Championships, Kyiv City State Administration (КМДА)
20/10/2018 WDSF Junior 2 St Ukrainian Open Championships, Convention and exhibition center «PARKOVY»
27. 20/10/2018 Junior 2 Rising Stars St 60 Ukrainian Open Championships, Convention and exhibition center «PARKOVY»
27. 21/10/2018 Junior 2 Rising Stars La 72 Ukrainian Open Championships, Convention and exhibition center «PARKOVY»
10. 13/10/2018 Юніори 2 La 42 Зоряна осінь
7. 13/10/2018 Юніори 2 St 67 Зоряна осінь