Спортсмени / Єфімова Аліна

MIN: 10123981
Прізвище: Єфімова
Ім'я: Аліна
Surname: Yefimova
Name: Alina
Стать: жіноча
Вікова група: Юніори 2
AUDSF Book: 1282
Статус: Актив
Ліцензія: AUDSF 2020

Новохатько Артур - Єфімова АлінаМолодьST - С, LA - BActive

standard


C   13/10/20185 / 16 pts

E   18/04/20170 / 16 pts

latin


B   11/06/201912 / 20 pts

C   13/10/201817 / 16 pts

E   18/04/20175 / 16 pts

standard


C   13/10/20185 / 16 pts

E   18/04/20170 / 16 pts

latin


B   11/06/201912 / 20 pts

C   13/10/201817 / 16 pts

E   18/04/20175 / 16 pts

Місце Дата Категорія Програма Rank Турнір
11. 29/02/2020 Youth+Adults Rising Star La 330 Kyiv Open Championship
21. 29/02/2020 WDSF Youth La 270 Kyiv Open Championship
2. 22/02/2020 Молодь+Дорослі Rising Star La 239 Lviv Rising Stars 2020
22/02/2020 Молодь St Lviv Rising Stars 2020
3. 22/02/2020 Молодь La 234 Lviv Rising Stars 2020
22/02/2020 Молодь+Дорослі Rising Star St Lviv Rising Stars 2020
14. 02/02/2020 Молодь La 333 Кубок України 2020. Стандарт, Латина
9. 02/02/2020 До 21 року La 118 Кубок України 2020. Стандарт, Латина
16. 24/11/2019 WDSF Youth St 0 Титули України / Lviv Open Cup
13. 23/11/2019 WDSF Youth La 174 Титули України / Lviv Open Cup
6. 24/11/2019 Youth+Adult Rising Stars St 208 Титули України / Lviv Open Cup
15. 23/11/2019 WDSF Open La 64 Титули України / Lviv Open Cup
2. 23/11/2019 Youth+Adult Rising Stars La 346 Титули України / Lviv Open Cup
1. 03/11/2019 Молодь+Дорослі La 226 Dance Flight 2019
3. 20/10/2019 Open Rising Stars La 334 Ukrainian Open Championship
36. 20/10/2019 WDSF Youth Open La 97 Ukrainian Open Championship
42. 20/10/2019 WDSF World Open La 81 Ukrainian Open Championship
4. 12/10/2019 Молодь+Дорослі St 0 Зоряна осінь
1. 12/10/2019 Молодь+Дорослі La 247 Зоряна осінь
2. 12/10/2019 Молодь+Дорослі Rising Stars St 113 Зоряна осінь
1. 12/10/2019 Молодь+Дорослі Rising Stars La 204 Зоряна осінь
2. 28/09/2019 Дорослі St 85 Кубок Миколаєва
5. 28/09/2019 Молодь La 180 Кубок Миколаєва
4. 28/09/2019 Молодь St 118 Кубок Миколаєва
2. 28/09/2019 Дорослі La 232 Кубок Миколаєва
4. 14/06/2019 Молодь+Дорослі Rising Stars La 391 Чемпіонат України
10. 14/06/2019 До 21 року Чемпіонат України La 0 Чемпіонат України
13. 14/06/2019 Молодь Чемпіонат України La 248 Чемпіонат України
9. 15/06/2019 Молодь Чемпіонат України 10 dance 264 Чемпіонат України
13. 11/05/2019 WDSF Youth St 0 East Ukrainian Cup
9. 11/05/2019 WDSF Under 21 Open La 38 East Ukrainian Cup
11/05/2019 WDSF Under 21 Open St East Ukrainian Cup
9. 11/05/2019 WDSF Youth La 36 East Ukrainian Cup
5. 11/05/2019 National Cup Under 21 10 dance 0 East Ukrainian Cup
3. 04/05/2019 Молодь St 104 Union Cup
1. 04/05/2019 Молодь+Дорослі Rising Stars La 188 Union Cup
2. 04/05/2019 Молодь+Дорослі Rising Stars St 203 Union Cup
3. 04/05/2019 Молодь La 159 Union Cup
3. 20/04/2019 Молодь+Дорослі B St 128 Кубок Южно-Української АЕС
3. 20/04/2019 Молодь Чемпіонат області La 158 Кубок Южно-Української АЕС
4. 20/04/2019 Дорослі Чемпіонат області La 172 Кубок Южно-Української АЕС
3. 20/04/2019 Молодь Чемпіонат області St 104 Кубок Южно-Української АЕС
2. 20/04/2019 Молодь+Дорослі B La 160 Кубок Южно-Української АЕС
11. 24/03/2019 WDSF Youth La 181 Golden Gate
18. 24/03/2019 WDSF Open La 24 Golden Gate
10/03/2019 Youth+Adults Rising Star St Kyiv Open Championship
34. 09/03/2019 WDSF Youth La 159 Kyiv Open Championship
45. 09/03/2019 Youth+Adults Rising Star La 178 Kyiv Open Championship
27/01/2019 Молодь La 280 Кубок України
14. 27/01/2019 Молодь+Дорослі Rising Stars St 150 Кубок України
15. 27/01/2019 Молодь La 280 Кубок України
3. 27/01/2019 Молодь+Дорослі Rising Stars La 486 Кубок України
10. 27/01/2019 До 21 року La 240 Кубок України
8. 13/10/2018 Юніори 2 La 74 Зоряна осінь
5. 13/10/2018 Юніори 2 St 103 Зоряна осінь
1. 07/10/2018 Junior 2 C St 76 Титули України (6.10) / Lviv Open Cup (7-8.10)
7. 08/10/2018 DSE CHEGP Junior 2 La 181 Титули України (6.10) / Lviv Open Cup (7-8.10)
6. 08/10/2018 Junior 2 B La 136 Титули України (6.10) / Lviv Open Cup (7-8.10)
12. 07/10/2018 Junior 2 B St 23 Титули України (6.10) / Lviv Open Cup (7-8.10)
17. 09/06/2018 Юніори 2 Чемпіонат України La 207 Чемпіонат України з танцювального спорту
7. 09/06/2018 Юніори 2 Rising Stars La 319 Чемпіонат України з танцювального спорту
12/05/2018 Юніори 2 St Vivat Bila Tserkva
2. 12/05/2018 Юніори 2 La 148 Vivat Bila Tserkva
7. 28/04/2018 Юніори 2 Rising Stars St 0 Кубок Южно-Української АЕС
4. 28/04/2018 Юніори 2 La 95 Кубок Южно-Української АЕС
6. 28/04/2018 Молодь La 0 Кубок Южно-Української АЕС
28/04/2018 Юніори 2 St Кубок Южно-Української АЕС
5. 28/04/2018 Юніори 2 Rising Stars La 72 Кубок Южно-Української АЕС
6. 31/03/2018 Юніори 2 Rising Stars La 116 Срібний Едельвейс
01/04/2018 ЧО Юніори 2 La Срібний Едельвейс
6. 31/03/2018 Юніори 2 La 77 Срібний Едельвейс
7. 17/02/2018 Rising Star Juniors 2 La 145 Lviv-Lider, WDSF PD, DSE CHEGP
2. 17/02/2018 DSE CHEGP Juniors 2 La 90 Lviv-Lider, WDSF PD, DSE CHEGP
22. 28/01/2018 КУ Юніори 2 La 77 Кубок України з танцювального спорту
12. 28/01/2018 Юніори 2 Rising Stars La 228 Кубок України з танцювального спорту