2019

   26-27/01/2019
Кубок України
760
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
Реєстрація
   24/02/2019
Lviv Rising Stars
29
Львів
Князь Всеволод, Любуська Христина
   02/03/2019
Crystal Cup
Житомир
Кравчук Юлія
   02/03/2019
Променад
Дрогобич
Савич Ігор
   08-10/03/2019
Kyiv Open Championship
319
Київ
Грицак Сергій
   16/03/2019
Bucovyna Open
56
Чернівці
Богданова Тетяна
Реєстрація
   16/03/2019
Лазурний берег
Чорноморськ
Кузьмінський Олександр
   23-24/03/2019
Golden Gate
122
Київ
Кравчук Оксана, Кеба Алла
Реєстрація
   24/03/2019
Астра
Дніпро
Красношлик Олександр
   30/03/2019
Весняний бал
Житомир
Супрунчук Олег
   06-07/04/2019
Срібний Едельвейс
Львів
Левицький Олег
   06/04/2019
Весняна фантазія
Бердичів
Висоцький Олександр
   13-14/04/2019
Uzhgorod Open
Ужгород
Мишко Олександра
   13/04/2019
Квітневий вальс
Коростень
Ніколайчук Володимир
   20/04/2019
Кубок Кроку
Хмельницький
Чолан Марьян
   21/04/2019
Кубок Южно-Української АЕС
Южноукраїнськ
Самчинська Людмила
   04-05/05/2019
Union Cup
Львів
Ленець Руслан, Турків Андрій
   04-05/05/2019
Ратуша
Чернівці
Хоміцькі Володимир та Зоя
   11-12/05/2019
East Ukrainian Open
Харків
Полуляхови Сергій та Ольга
   11-12/05/2019
Кубок Миколаїва
Миколаїв
Крижановськи Юрій
   11/05/2019
Vivat
Біла Церква
Тимощук Вадим
   12/05/2019
Данс-Арт
Київ
Черниш Артем
   18-19/05/2019
Foxtrot Cup
Львів
Поливка Андрій
   25-26/05/2019
Ритми Полісся
Житомир
Висоцький Олександр
   01-02/06/2019
Dance History
Одеса
Радіонов Валерій
   01/06/2019
Перлина Поділлля
Хмільник
Соломко Віктор
   08-09/06/2019
Перлина Одеси
Одеси
Кравченко Оксана
   08/06/2019
Кубок міського голови
Житомир
Супрунчук Олег
   14-16/06/2019
Чемпіонат України
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
   28/09/2019
Кубок Карпатського єврорегіону
Ужгород
Мишко Олександра
   05-06/10/2019
Mariupol Open
Маріуполь
Шашков Назар
   05-06/10/2019
Титули України / Lviv Open Cup
Львів
Бусь Ірена
   05/10/2019
Chernivtsi Open
Чернівці
Хоміцькі Володимир та Зоя
   12-13/10/2019
Гран-Прі Сумщини
Суми
Крючков Дмитро
   12-13/10/2019
Зоряна осінь
Умань
Горбань Ольга
   19-20/10/2019
Ukrainian Open Championship
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
   26-27/10/2019
West Ukrainian Open
Львів
Козак Володимир
   02-03/11/2019
Dnipro Cup
Дніпро
Красношлик Олександр
   09/11/2019
Київський бал
Київ
Черниш Артем
   09/11/2019
Кубок Древлянського краю
Коростень
Ніколайчук Володимир
   10/11/2019
Кубок Перечина
Перечин
Пйоса Юрій
   16/11/2019
Кубок Ірпеня
Ірпінь
Салямон Віталій, Салямон-Міхєєва Катерина
   17/11/2019
Kharkiv Trophy
Харків
Полуляхови Сергій та Ольга
   30/11-01/12/2019
Lviv Winter Cup
Львів
Поливка Андрій, Пивоварова Олена
   07-09/12/2019
Кубок Станіслава Шкляра
Дніпро
Петровський Олег
   21/12/2019
Миколаїв бал
Житомир
Грибан Валентина