26-27/01/2019
Завершено
Кубок України
738
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
26-27/01/2019
Кубок України
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
738
Завершено
24/02/2019
Завершено
Lviv Rising Stars
630
Львів
Князь Всеволод, Любуська Христина
24/02/2019
Lviv Rising Stars
Львів
Князь Всеволод, Любуська Христина
630
Завершено
02/03/2019
Завершено
Crystal Cup
609
Житомир
Кравчук Юлія
02/03/2019
Crystal Cup
Житомир
Кравчук Юлія
609
Завершено
02/03/2019
Завершено
Променад
163
Трускавець
Савич Ігор
02/03/2019
Променад
Трускавець
Савич Ігор
163
Завершено
08-10/03/2019
Завершено
Kyiv Open Championship
1640
Київ
Грицак Сергій
08-10/03/2019
Kyiv Open Championship
Київ
Грицак Сергій
1640
Завершено
16/03/2019
Завершено
Bucovyna Open
523
Чернівці
Богданова Тетяна
16/03/2019
Bucovyna Open
Чернівці
Богданова Тетяна
523
Завершено
17/03/2019
Завершено
Лазурний берег
663
Чорноморськ
Кузьмінський Олександр
17/03/2019
Лазурний берег
Чорноморськ
Кузьмінський Олександр
663
Завершено
23-24/03/2019
Завершено
Golden Gate
915
Київ
Кравчук Оксана, Кеба Алла
23-24/03/2019
Golden Gate
Київ
Кравчук Оксана, Кеба Алла
915
Завершено
24/03/2019
Завершено
Астра
257
Дніпро
Красношлик Олександр
24/03/2019
Астра
Дніпро
Красношлик Олександр
257
Завершено
30/03/2019
Завершено
Весняний бал
344
Житомир
Супрунчук Олег
30/03/2019
Весняний бал
Житомир
Супрунчук Олег
344
Завершено
30/03/2019
Завершено
ВІдкритий чемпіонат Чернігівської області
365
Чернігів
Загоруйко Олексій, Шелкова Олександра
30/03/2019
ВІдкритий чемпіонат Чернігівської області
Чернігів
Загоруйко Олексій, Шелкова Олександра
365
Завершено
06-07/04/2019
Завершено
Срібний Едельвейс
903
Львів
Левицький Олег
06-07/04/2019
Срібний Едельвейс
Львів
Левицький Олег
903
Завершено
06/04/2019
Завершено
Весняна фантазія
224
Бердичів
Висоцький Олександр
06/04/2019
Весняна фантазія
Бердичів
Висоцький Олександр
224
Завершено
13-14/04/2019
Скасовано
Uzhgorod Open (змагання скасовані)
Ужгород
Мишко Олександра
13-14/04/2019
Uzhgorod Open (змагання скасовані)
Ужгород
Мишко Олександра
Скасовано
13/04/2019
Завершено
Квітневий вальс
388
Коростень
Ніколайчук Володимир
13/04/2019
Квітневий вальс
Коростень
Ніколайчук Володимир
388
Завершено
14/04/2019
Завершено
Vivat (Відкритий чемпіонат Київської області)
675
Біла Церква
Тимощук Вадим
14/04/2019
Vivat (Відкритий чемпіонат Київської області)
Біла Церква
Тимощук Вадим
675
Завершено
20/04/2019
Завершено
Кубок Южно-Української АЕС
600
Южноукраїнськ
Самчинська Людмила
20/04/2019
Кубок Южно-Української АЕС
Южноукраїнськ
Самчинська Людмила
600
Завершено
04-05/05/2019
Завершено
Union Cup
653
Львів
Ленець Руслан, Турків Андрій
04-05/05/2019
Union Cup
Львів
Ленець Руслан, Турків Андрій
653
Завершено
04/05/2019
Завершено
Ратуша
217
Чернівці
Хоміцькі Володимир та Зоя
04/05/2019
Ратуша
Чернівці
Хоміцькі Володимир та Зоя
217
Завершено
04/05/2019
Завершено
Кубок Мера
273
Костянтинівка
Савченко Євген
04/05/2019
Кубок Мера
Костянтинівка
Савченко Євген
273
Завершено
11-12/05/2019
Завершено
East Ukrainian Cup
578
Харків
Полуляхови Сергій та Ольга
11-12/05/2019
East Ukrainian Cup
Харків
Полуляхови Сергій та Ольга
578
Завершено
11/05/2019
Завершено
Кубок Кроку
255
Хмельницький
Чолан Марьян
11/05/2019
Кубок Кроку
Хмельницький
Чолан Марьян
255
Завершено
12/05/2019
Завершено
Данс-Арт
625
Київ
Черниш Артем
12/05/2019
Данс-Арт
Київ
Черниш Артем
625
Завершено
18-19/05/2019
Завершено
Ритми Полісся
555
Житомир
Висоцький Олександр
18-19/05/2019
Ритми Полісся
Житомир
Висоцький Олександр
555
Завершено
25-26/05/2019
Завершено
Foxtrot Cup
862
Львів
Поливка Андрій
25-26/05/2019
Foxtrot Cup
Львів
Поливка Андрій
862
Завершено
27-28/05/2019
Завершено
Тренувальні збори
Львів
Поливка Андрій
27-28/05/2019
Тренувальні збори
Львів
Поливка Андрій
Завершено
01-02/06/2019
Завершено
Dance History
666
Одеса
Радіонов Валерій
01-02/06/2019
Dance History
Одеса
Радіонов Валерій
666
Завершено
01/06/2019
Завершено
Перлина Поділля
292
Хмільник
Соломко Віктор
01/06/2019
Перлина Поділля
Хмільник
Соломко Віктор
292
Завершено
08-09/06/2019
Завершено
Перлина Одеси
821
Одеси
Кравченко Оксана
08-09/06/2019
Перлина Одеси
Одеси
Кравченко Оксана
821
Завершено
08/06/2019
Завершено
Кубок міського голови
409
Житомир
Супрунчук Олег
08/06/2019
Кубок міського голови
Житомир
Супрунчук Олег
409
Завершено
14-16/06/2019
Завершено
Чемпіонат України
1089
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
14-16/06/2019
Чемпіонат України
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
1089
Завершено
17/06/2019
Завершено
Конгрес суддів ВФТС
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
17/06/2019
Конгрес суддів ВФТС
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
Завершено
27-29/09/2019
Завершено
True Camp 2. Навчально-тренувальні збори.
Київ
Федотов Максим
27-29/09/2019
True Camp 2. Навчально-тренувальні збори.
Київ
Федотов Максим
Завершено
28/09/2019
Скасовано
Кубок Карпатського (змагання скасовані)
Ужгород
Мишко Олександра
28/09/2019
Кубок Карпатського (змагання скасовані)
Ужгород
Мишко Олександра
Скасовано
28/09/2019
Завершено
Кубок Миколаєва
559
Миколаїв
Крижановський Юрій
28/09/2019
Кубок Миколаєва
Миколаїв
Крижановський Юрій
559
Завершено
05-06/10/2019
Завершено
Mariupol Open
501
Маріуполь
Шашков Назар
05-06/10/2019
Mariupol Open
Маріуполь
Шашков Назар
501
Завершено
05/10/2019
Завершено
Chernivtsi Open
130
Чернівці
Хоміцькі Володимир та Зоя
05/10/2019
Chernivtsi Open
Чернівці
Хоміцькі Володимир та Зоя
130
Завершено
12-13/10/2019
Завершено
Зоряна осінь
576
Умань
Горбань Ольга
12-13/10/2019
Зоряна осінь
Умань
Горбань Ольга
576
Завершено
12/10/2019
Завершено
Гран-Прі Сумщини
231
Суми
Крючков Дмитро
12/10/2019
Гран-Прі Сумщини
Суми
Крючков Дмитро
231
Завершено
13/10/2019
Завершено
Гармонія
Дніпро
Петровський Олег
13/10/2019
Гармонія
Дніпро
Петровський Олег
Завершено
19-20/10/2019
Завершено
Ukrainian Open Championship
1128
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
19-20/10/2019
Ukrainian Open Championship
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
1128
Завершено
26-27/10/2019
Завершено
West Ukrainian Open
718
Львів
Козак Володимир
26-27/10/2019
West Ukrainian Open
Львів
Козак Володимир
718
Завершено
02-03/11/2019
Завершено
Dnipro Cup
579
Дніпро
Красношлик Олександр
02-03/11/2019
Dnipro Cup
Дніпро
Красношлик Олександр
579
Завершено
02/11/2019
Завершено
Кубок Древлянського краю
307
Коростень
Ніколайчук Володимир
02/11/2019
Кубок Древлянського краю
Коростень
Ніколайчук Володимир
307
Завершено
03/11/2019
Завершено
Dance Flight 2019
513
Одеса
Дрізо Євген
03/11/2019
Dance Flight 2019
Одеса
Дрізо Євген
513
Завершено
09/11/2019
Завершено
Київський бал
626
Київ
Черниш Артем
09/11/2019
Київський бал
Київ
Черниш Артем
626
Завершено
10/11/2019
Завершено
Кубок Перечина
206
Перечин
Пйоса Юрій
10/11/2019
Кубок Перечина
Перечин
Пйоса Юрій
206
Завершено
16/11/2019
Скасовано
Кубок Ірпеня (змагання скасовані)
Ірпінь
Салямон Віталій, Салямон-Міхєєва Катерина
16/11/2019
Кубок Ірпеня (змагання скасовані)
Ірпінь
Салямон Віталій, Салямон-Міхєєва Катерина
Скасовано
17/11/2019
Скасовано
Kharkiv Trophy (змагання скасовані)
Харків
Полуляхови Сергій та Ольга
17/11/2019
Kharkiv Trophy (змагання скасовані)
Харків
Полуляхови Сергій та Ольга
Скасовано
23-24/11/2019
Завершено
Титули України / Lviv Open Cup
839
Львів
Бусь Ірена
23-24/11/2019
Титули України / Lviv Open Cup
Львів
Бусь Ірена
839
Завершено
23/11/2019
Завершено
Golden Dance Cup
369
Житомир
Савицька Ольга
23/11/2019
Golden Dance Cup
Житомир
Савицька Ольга
369
Завершено
30/11-01/12/2019
Завершено
Lviv Winter Cup
790
Львів
Поливка Андрій, Пивоварова Олена
30/11-01/12/2019
Lviv Winter Cup
Львів
Поливка Андрій, Пивоварова Олена
790
Завершено
07-09/12/2019
Завершено
Кубок Станіслава Шкляра
687
Дніпро
Петровський Олег
07-09/12/2019
Кубок Станіслава Шкляра
Дніпро
Петровський Олег
687
Завершено
14/12/2019
Завершено
Super Stars
818
Біла Церква
Тимощук Вадим
14/12/2019
Super Stars
Біла Церква
Тимощук Вадим
818
Завершено
21/12/2019
Завершено
Миколаїв бал
854
Житомир
Грибан Валентина
21/12/2019
Миколаїв бал
Житомир
Грибан Валентина
854
Завершено