2018

   27-28/01/2018
Кубок України з танцювального спорту
589
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
Завершено
   17/02/2018
Lviv-Lider, WDSF PD, DSE CHEGP
747
Lviv
Irena Bous
Завершено
   18/02/2018
Зустріч друзів
176
Дніпро
Лідовська Галина
Завершено
   24/02/2018
Crystal Cup
595
Житомир
Кравчук Юлія
Завершено
   24/02/2018
Першість Одеси
450
Одеса
Одеський обласний підрозділ ВФТС
Завершено
   03/03/2018
Променад
331
Трускавець
Савич Ігор
Завершено
   09-11/03/2018
Kyiv Open Championships
Київ
Грицак Сергій
Завершено
   17/03/2018
Bukovyna Open
421
Чернівці
Богданова Тетяна
Завершено
   17/03/2018
Весняна фантазія
194
Бердичів
Міщенко Інна, Висоцька Тетяна
Завершено
   24/03/2018
Весняний бал
523
Житомир
Супрунчук Олег
Завершено
   31/03-01/04/2018
Срібний Едельвейс
981
Львів
Левицький Олег
Завершено
   14/04/2018
Lviv Rising Stars, Кубок України Молодь 10 танців
250
Львів
Князь Всеволод
Завершено
   14/04/2018
Перлина Поділля
259
Хмільник
Соломко Віктор
Завершено
   15/04/2018
Астра
402
Дніпро
Красношлик Олександр
Завершено
   21-22/04/2018
Uzhgorod Open
1104
Ужгород
Мишко Олександра
Завершено
   21/04/2018
Кубок Славутича
176
Славутич
Кирієнко Дмитро, Красківська Юлія
Завершено
   28/04/2018
Кубок Южно-Української АЕС
488
Южноукраїнськ
Самчинська Людмила
Реєстрація
   29/04/2018
Krok Cup
258
Хмельницький
Чолан Марьян
Реєстрація
   05/05/2018
Union Cup
296
Львів
Турків Андрій, Ленець Руслан, Дмитришин Віта
Реєстрація
   05/05/2018
Zhytomyr Open (ЗМАГАННЯ ВІДМІНЕНІ)
161
Житомир
Ніколайчук Володимир, Радіонов Артем
   06/05/2018
Кубок Мера
149
Костянтинівка
Савченко Євген, Швидченко Василь
Реєстрація
   12-13/05/2018
Ratusha
63
Чернівці
Хоміцький Володимир
Реєстрація
   12/05/2018
Vivat Bila Tserkva
385
Біла Церква
Тимощук Вадим
Реєстрація
   13/05/2018
Відкритий чемпіонат міста Києва
77
Київ
Черниш Артем
Реєстрація
   19-20/05/2018
Foxtrot Cup
179
Львів
Поливка Андрій
Реєстрація
   19-20/05/2018
Кубок Феєрії
Дніпро
Штельмах Віталій
   26-27/05/2018
Ритми Полісся
140
Житомир
Висоцький Олександр
Реєстрація
   26-27/05/2018
Dance History
13
Одеса
Радіонов Валерій
Реєстрація
   09-11/06/2018
Чемпіонат України з танцювального спорту
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
   09/06/2018
Кубок міського голови
Житомир
Супрунчук Олег
   16-17/06/2018
Перлина Одеси
Одеса
Кравченко Оксана
   29/09/2018
Trans Carpathian Euroregion Cup
Ужгород
Мишко Олександра
   30/09/2018
Dnipro Cup
Дніпро
Красношлик Олександр
   06-07/10/2018
Ukrainian Titles
Львів
Бусь Ірена
   06-07/10/2018
Chernivtsi Open
Чернівці
Хоміцький Володимир
   13-14/10/2018
Гран-Прі Сумщини
Суми
Крючков Дмитро
   20-21/10/2018
Ukrainian Open Championships
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
   27-28/10/2018
West Ukrainian Open
Львів
Козак Володимир
   04/11/2018
Подільські барви
Хмельницький
Чолан Марьян
   10/11/2018
Київський бал
Київ
Черниш Артем
   10/11/2018
Кубок Древлянського краю
Коростень
Ніколайчук Володимир
   11/11/2018
Кубок Перечина
Перечин
Пйоса Юрій
   24-25/11/2018
East Ukrainian Cup
Харків
Полуляхова Ольга
   08-10/12/2018
Stanislav Shklyar's Cup
Дніпро
Петровський Олег
   16/12/2018
Миколаїв бал
Житомир
Грибан Валентина
   23-24/12/2018
Lviv Winter Cup
Львів
Поливка Андрій