2021

   13-14/03/2021
Перенесено

Lviv Rising Star

Львів
Христина Любуська, Алла Ткаченко, Ольга Балтрунас

   13/03/2021
Реєстрація

Bukovyna Open 2021

44
Чернівці
Тетяна Богданова

   14/03/2021
Реєстрація

Лазурний берег 2021

285
Одеса
Олександр Кузьмінський

   20-21/03/2021
Реєстрація

Golden Gate 2021, Кубок України Молодь 10т

403
Київ
Оксана Кравчук, Мирослав Кеба, Анастасія Федчишина

   27/03/2021
Реєстрація

Весняний Бал 2021

105
Житомир
Олег Супрунчук

   28/03/2021
Реєстрація

Union Cup 2021

76
Львів
Андрій Турків, Руслан Ленець, Віта Дмитришин

   03/04/2021
Реєстрація

Гармонія

Дніпро
Петровський Олег

   03/04/2021

Гран-прі Сумщини

Суми
Дмитро Крючков

   04/04/2021

Гармонія - 2021

Дніпро

   10-11/04/2021

Срібний Едельвейс 2021

Львів
Олег Левицький

   10/04/2021

Квітневий Вальс 2021

Коростень
Володимир Ніколайчук

   11/04/2021

Астра 2021

Дніпро
Олександр Красношлик

   17/04/2021

Кубок Славутича, пам‘яті Героїв Чорнобиля

Славутич
Юлія Красківська Дмитро Кириєнко

   18/04/2021

Кубок Южно-Української АЕС 2021

Южноукраїнськ
Людмила Самчинська

   23-25/04/2021

Uzhgorod Open 2021

Ужгород
Олександра Мишко

   24/04/2021

Перлина Поділля 2021

Хмільник
Віктор Соломко

   08-09/05/2021

East Ukrainian Cup 2021

Харків
Ольга Полуляхова, Сергій Полуляхов

   09/05/2021

Кубок Кроку 2021

Хмельницький
Мар'ян Чолан

   15/05/2021

Zaporizhzhya Open Championship 2021

Запоріжжя
Шашков Назар, Бабій Андрій, Грицак Сергій

   15/05/2021

Ratusha 2021

Чернівці
Володимир Хомицький

   15/05/2021

Данс-Арт 2021

Київ
Артем Черниш

   21-23/05/2021

Foxtrot Cup 2021

Львів
Олена Пивоварова Андрій Поливка

   29-30/05/2021

Ритми Полісся 2021

Житомир
Олександр Висоцький

   30/05/2021

Dance history 2021

Одеса
Валерій Радіонов

   05-06/06/2021

Кубок Міського Голови 2021

Житомир
Олег Супрунчук

   05/06/2021

Відкритий Чемпіонат Чернігівської області

Чернігів
Олександр Загоруйко

   12-13/06/2021

Перлина Одеси 2021

Одеса
Оксана Кравченко

   18-20/06/2021

Чемпіонат України

Київ
ВФТС

   12/09/2021

Odesa Open Cup

Одеса
Олександр Кузьмінський

   19/09/2021

Кубок Миколаєва 2021

Миколаїв
Юрій Крижановський

   25-26/09/2021

Кубок Карпатського Єврорегіону

Ужгород
Олександра Мишко

   02/10/2021

Chernivtsi Open 2021

Чернівці
Володимир Хомицький

   02/10/2021

Кубок Сузір‘я

Житомир
Валентина Грибан

   09-10/10/2021

Lviv Open Cup 2021

Львів
Ірена Бусь

   16-17/10/2021

Зоряна осінь

Умань
Ольга Горбань

   17/10/2021

Кубок Ірпеня

Ірпінь
Катерина Салямон, Віталій Салямон

   22-24/10/2021

Ukrainian Open 2021 WDSF World Open (NS) - Kyiv

Київ
ВФТС

   24/10/2021

Dance Flight 2021

Одеса
Євген Дрізо

   30-31/10/2021

West Ukrainian Open 2021

Львів
Володимир Козак

   06-07/11/2021

Dnipro Cup 2021

Дніпро
Олександр Красношлик

   06/11/2021

Київський бал 2021

Київ
Артем Черниш

   13-14/11/2021

Kharkiv Trophy 2021

Харків
Ольга Полуляхова

   13/11/2021

Кубок Древлянського краю 2021

Коростень
Володимир Ніколайчук

   14/11/2021

Подільські Барви 2021

Хмельницький
Мар'ян Чолан

   14/11/2021

Кубок Перечина 2021

Перечин
Юрій Пйоса

   21/11/2021

Відкритий Чемпіонат Рівненської області

.Рівне
Володимир Белей

   27/11/2021

Golden Dance Cup 2021

Житомир
Ольга Савицька

   11-13/12/2021

Dnipro Open 2021

Дніпро
Олег Петровський

   18-19/12/2021

Lviv Winter Cup 2021

Львів
Олена Пивоварова Андрій Поливка

   25/12/2021

Миколаїв бал

Житомир
Валентина Грибан

   25/12/2021

Першість Одеської області (3 етап)

Одеса
ООО ВФТС