2020

   25/04/2020
Скасовано

Кубок Славутича

Славутич
Юлія Красківська Дмитро Кириєнко

   25/04/2020
Скасовано

Кубок Южно-Української АЕС 2020

Южноукраїнськ
Людмила Самчинська

   02-03/05/2020
Реєстрація

Union Cup 2020

141
Львів
Віта Дмитришин, Руслан Ленець, Андрій Турків

   02-03/05/2020
Реєстрація

Vivat Bila Tserkva

34
Біла Церква
Тимощук Вадим

   03/05/2020

Кубок Кроку 2020

Хмельницький
Мар'ян Чолан

   09-10/05/2020
Реєстрація

East Ukrainian Cup-2020. Кубок України Дорослі 10т

18
Харків
Ольга та Сергій Полуляхови

   09-10/05/2020
Реєстрація

Чемпіонат України Молодь Стандарт, Латина

8
Харків
ВФТС

   16/05/2020

Данс Арт 2020. Кубок України Юніори 2 10т

Київ
Артем Черниш

   17/05/2020

Ratusha-2020

Чернівці
Володимир Хоміцький

   17/05/2020

Перлина Поділля 2020

Хмільник
Віктор Соломко

   23-24/05/2020

Foxtrot Cup 2020

Львів
Олена Пивоварова, Андрій Поливка

   30-31/05/2020

Ритми Полісся - 2020

Житомир
Олександр Висоцький

   31/05/2020

Dance History 2020

Одеса
Валерій Радіонов

   06/06/2020

Кубок міського голови

Житомир
Олег Супрунчук

   06/06/2020

Перлина Одеси 2020. Кубок України Юніори 1 10т

Одеса
Оксана Кравченко

   20-22/06/2020

Чемпіонат України

Київ
ВФТС

   26-27/09/2020
Реєстрація

Golden Gate 2020

161
Київ
Оксана Кравчук, Мирослав Кеба

   27-07/09/2020

Кубок Миколаєва 2020

Миколаїв
Юрій Крижановський

   03-04/10/2020

MARIUPOL OPEN 2020. Кубок України Молодь 10т

Маріуполь
Назар Шашков

   10-11/10/2020

Зоряна осінь

Умань
Ольга Горбань

   10/10/2020

Chernivtsi OPEN 2020

Чернівці
Володимир Хоміцький

   11/10/2020

Гармонія 2020

Дніпро
ТСК Гармонія

   17/10/2020

Кубок Сузір'я 2020

Житомир
Валентина Грибан

   24-25/10/2020

Ukrainian Open Championships 2020

Київ
AUDSF

   31/10-01/11/2020

West Ukrainian Open 2020

Львів
Козак Володимир

   07-08/11/2020

Dnipro Cup 2020

Дніпро
Олександр Красношлик

   07/11/2020

Київський Бал 2020

Київ
Артем Черниш

   08/11/2020

Кубок Древлянського Краю 2020

Коростень
Володимир Ніколайчук

   14/11/2020

Кубок Ірпеня

Ірпінь
Віталій Салямон, Катерина Салямон-Міхєєва

   15/11/2020

Кубок Перечина

Перечин
Юрій Пйоса

   21-22/11/2020

Титули України, Lviv Open Cup 2020

Львів
Ірена Бусь, Олена Радченко

   28/11/2020

Golden Dance Cup 2020

Житомир
Ольга Савицька

   29/11/2020

Подільські Барви

Хмельницький
Мар'ян Чолан

   05-06/12/2020

Lviv Winter Cup 2020

Львів
Олена Пивоварова, Андрій Поливка

   12-14/12/2020

Dnipro Open 2020

Дніпро
ТСК Гармонія

   12/12/2020

Відкриті обласні змагання Рівненської області

Рівне
Володимир Белей

   19/12/2020

Миколаїв Бал 2020

Житомир
Валентина Грибан